Photo Recovery – Restore Image یکی از سری ابزار های اندرویدی است که براحتی می توانید از آن بروی دستگاه های اندرویدی استفاده کنید. بعضی مواقع بر حسب اشتباه ممکن است تصاویر مهمی را که قصد پاک کردنشان را نداشته ایم، از گوشی پاک کنیم. این کار با یک حرکت اشتباه انگشت روی صفحه، یا به دست بچه‌های بازیگوش اطرافمان، زیاد اتفاق می‌افتد. اینجاست که یک نرم‌افزار اندرویدی_ریکاوری قوی به کمکمان می‌آید. همه‌ی نرم‌افزارها برخلاف ادعاهایشان عمل نمی‌کنند. عکس موردنظرتان پیدا نمی‌شود،  یا آنقدر بی‌کیفیت است که ارزش اولیه خود را از دست می‌دهد. پس چه انتخابی داشته باشیم؟

Photo Recovery – Restore Image با سرعت ریکاوری و بازگردانی عکس‌ها با کیفیت بالا،‌ یک انتخاب مطمئن بین نرم افزارهای اندرویدی است. ویژگی منحصربه فرد این نرم‌افزار، جستجوی موردی عکس‌هاست. اگر پوشه یا نام عکس را بخاطر دارید خیلی راحت می‌توانید بدون ریکاوری عکس‌های حذف شده‌ی اضافی، عکس مورد نظرتان را پیدا کنید. بعد از ریکاوری عکس مورد نظر را انتخاب و دیگر عکس‌های بازگردانی شده را با یک کلیک بقیه نتایج اسکن کنید.

دانلود Photo Recovery – Restore Image 3.4.4 – برنامه ریکاوری عکس های حذف شده اندروید

شما می توانید پس از اینکه تمامی عکس های خود را ریکاوری کردید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن برروی تمام دستگاه های اندرویدی قابل استفاده است و شما می توانید آن را بصورت کاملا رایگان از وب سایت ما دانلود کنید. بدون شک از نصب آن پشیمان نخواهید شد.