Battlelands Survival از هیجان‌انگیزترین بازی‌های ارکید اندرویدی است، که برای افراد بالای ۱۲ سال مناسب می باشد. این بازی توسط استودیو بازی سازی kareem game به صورت رایگان برای گوشی‌های اندرویدی در گوگل‌ پلی منتشر شده است. داستان این بازی از این قرار است که شما همان نقش اول فیلم‌های زامبی‌کشی می‌شوید که در شهری پر زامبی گیر افتاده‌اید و باید زامبی‌ها را که از هر طرف قصد جانتان را دارند نابود کنید و از این فضای پرخطر نجات پیدا کنید. انواع زامبی‌های وحشتناک که هر کدام سرعت و نوع حمله مخصوص به خودشان را دارند.

شما طیف وسیعی از سلاح مثل تفنگ‌های ساچمه‌ای،‌نارنجک،‌ بمب زمان و بمب انفجاری و همچین محافظ‌های زرهی را در اختیار دارید و می‌توانید وابسته به شرایط مختلف از آن‌ها استفاده کنید. چیزی که دلیل تمایز این بازی از دیگر بازی‌های مشابه آن است گرافیک سه‌بعدی و نورپردازی واقع‌گرایانه‌اش است و احساس واقعی ترس و اضطراب را به گیمر منتقل می‌کند.

دانلود Battlelands Survival 1.1.1 - بازی بقا در برابر زامبی برای اندروید

Battlelands Survival برای اجرا نیازی به اتصال اینترنتی ندارد و شما می توانید آن را در هر زمان و مکانی اجرا شد، اگر از طرفداران بازی های ارکید باشید بدون شک از اجرای ان بی نهایت لذت خواهید برد. به جمع کاربرانی بپیوندید که در حال اجرای بازی مذکور در سراسر جهان هستند، شما می توانید این بازی را از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید.