KleptoDogs یک بازی زیبا و مفحرح و کژوال اندرویدی که با استقبال خوبی از سوی کودکان مواجه شده،‌ این بازی توسط شرکت بازی‌سازی HYPER BEARD و رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. نگهداری از حیوان‌های خانگی برای خیلی‌ها دوست‌داشتنی و جذاب است. و حالا شرایطی ایجاد شده تا شما دراین بازی بین توله ها، توله سگ‌های نازی از نژادهای مختلف را زندگی کنید. به آن‌ها غذا بدهید و تربیتشان کنید تا وسایل زیبایی که نیاز دارید را برایتان بیاورند تا اتاقتان را پر کنید و بچینید. از دیگر ویژگی این برنامه این است که می‌توانید در این بازی پوشش سگ‌ها را تغییر دهید و با وسایل و آیتم‌های تزئینی زیباترشان کنید.

شاید در ابتدا تعداد سگ‌هایتان زیاد نباشند ولی کم کم می‌توانید سگ‌های بیشتری را تحت مراقبت بگیرید و سگ‌های مثل corgi و beagle  وChihuahua داشته باشید. امتیازی که کاربران به این بازی کودکانه در گوگل‌پلی داده اند امتیاز ۴٫۷ از ۵ است.

دانلود KleptoDogs 2.0 بازی سگ ها اندروید

گیم پلی هیجان انگیز KleptoDogs بدون نیاز به اتصال اینترنتی قابل اجرا است و شما می توانید آن را در هر زمان و مکانی اجرا کنید، گرافیک جذاب و صداگذاری هیجان انگیز ان جذابیتش را برای کاربران تا به امروز چندین برابر کرده است، شما می توانید بازی مذکور را بصورت رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید.