Dynamite Headdy – Classic یکی از سری بازی های ماجرایی اندرویدی است که برای تمام سنین مناسب می باشد، داستان بازی از این قرار است که شما باید سیاره تان را نجات دهید در حقیقت شما به عنوان کاراکتر اصلی  یه بازی وارد بازی خواهید شد و با مراحل زیادی روبرو هستید که در هر مرحله شما باید ماموریت هایی را کامل کنید توجه داشته باشید که هر مرحله چالش‌های خاص خود را دارد، بنابراین شما سراسر با یک بازی بسیار هیجان انگیز و چالش‌برانگیز روبرو هستید. نجات سیاره تان به شما بستگی دارد آیا می توان سیاره تان را نجات دهید?
صداگذاری هیجان انگیز این بازی جذابیت آن را در نزد کاربران چندین برابر کرده و تا به امروز بیش از چندین هزار بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است برای اجرای بازی مذکور شما نیازی به اتصال اینترنتی و یا دانلود فایل دیتا ندارید و به راحتی می توانید آن را در هر زمان و مکانی اجرا کنید.

دانلود Dynamite Headdy - Classic 2.0.0 - جدیدترین بازی سگا برای اندروید

اگر از طرفداران بازی های ماجراجویی باشید بدون شک از اجرای بازی Dynamite Headdy – Classic بی نهایت لذت خواهید برد. یکی از نکاتی که جذابیت آن را چندین برابر می‌کند شما در هر مرحله باید بتوانید مجموعه ای از امکانات و سلاح ها را جمع آوری کنید تا بتوانید تهدیدهایی که سیاره شما را تحت شعاع قرار داده از بین ببرید همه چیز بستگی به شما دارد برای نجات سیاره تان تا جایی که می توانید تلاش کنید.