Light-It Up یک بازی آرکید است توسط شرکت بازی سازی Crazy Labs by TabTale طراحی شده است. این بازی که به صورت داستانی می باشد در رابطه با یک استیکمن کوچک بوده که در یک جهان تاریک مانده، شما باید او را راهنمایی کنید و روی شکل های هندسی که مثل چراغ روشن شده بپرید. روی صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود انگشت کشیده تا استیکمن از روی یک شکل به شکل دیگر برود.

حواستان باشد که از روی شکل ها پرت نشوید. ستاره هایی که به دست می آورید را جمع کرده تا امتیاز به دست آورید. در هر مرحله از بازی باید رخدادهای چالش برانگیز متفاوتی را پشت سر بگذارید، به این صورت که شکل های رنگی حرکت کرده، چرخیده و یا ممکن است منفجر گردند و این گونه زندگی استیکمن را دچار مشکل می‌کنند پس باید حواستان را جمع نمایید.

این گیم پلی اعتیاد آور تا به امروز توانسته امتیاز بسیار خوبی را از سوی کاربران دریافت کند. از ویژگی های آن می توان به: به صورت لمسی خیلی خوب کنترل می‌شود، پریدن در یک جهان تاریک که پر از شکل های رنگی می‌باشد، دارای مرحله های زیادی می‌باشد که چالش انگیز هستند، دارای صدا گذاری خیلی خوب و گرافیک جذابی می‌باشد.

دانلود Light-It Up v1.4.4 - بازی سرگرم کننده روشن کن اندروید

شما می توانید بازی هیجان انگیز Light-It Up را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندویدکده دانلود و اجرا کنید. بازی مذکور تا به امروز توانسته امتیاز بسیار خوبی را از سوی کاربران در گوگل پلی کسب کند، بدون شک شما نیز از اجرای آن لذت خواهید برد.