۳D Snake . io از جمله بازی های سرگرم کننده برای مردم سراسر جهان مار بازی می باشد که قبلاً شاید آن را در دستگاه‌های موبایل خود تجربه کرده باشید. این ورژن جدید و پیشرفته بازی اسنیک است که در آن باید کنترل مار خود را به دست گرفته و آن را از لابلای موانع و سایر مار ها عبور دهید. با خوردن نقطه های رنگی و مواد غذایی مربوط به خود قد آن را بزرگتر کنید و سرعتتان را افزایش دهید. همانطور که با آرامی در صفحه حرکت می کنید باید بتوانید از تله ها و دامهای موجود در مسیر جلوگیری کنید و نگذارید خوراک مار های بزرگ تر شوید.

دانلود 3D Snake . io 3.7 - بازی مار سه بعدی برای اندروید

مارها بزرگتر به آرامی حرکت می کنند و پیچیدگی و مانور بیشتر می شود. اگر شما کوچک هستید، باید با دقت حرکت کنید، زیرا افراد بزرگتر منتظر فرصت برای دام گرفتن و خوردن شما هستند! به سمت چپ یا راست به سمت نقطه های مصرفی بروید، همانطور که سریع حرکت می کنید، قوی تر می شوید. ترفند این است که از کلید شتاب دهنده استفاده کنید که می تواند پیروزی را آسان تر کند.

برای اینکه پیشرفت تا سریع تر شود بهتر است از کنترل های شتاب دهنده استفاده کنید. در حالت چند نفره آنلاین در برابر هوش مصنوعی پیشرفته یا بازیکن رقیب مهارت های خود را به چالش بکشید و رکورد سریع ترین و بزرگترین مار را بزنید. آیا برای بازی در برابر مردم از سراسر جهان آماده اید! آیا می توانید طولانی ترین مار اسلینگ شوید؟