Super AirTraffic Control یکی از بازی های جدید و اکشن اندرویدی است که توسط استدیو Huuuge – Tap Tap Games, Ltd طراحی شده است و به صورت رایگان در گوکل استور منتشر شده است. این بازی مناسب کسانی است که به هواپیما و بازی های خلبانی علاقه زیادی دارند. این هواپیما ها در انواع فرودگاه ها و محیط هایی که به صورتی گرافیکی تهیه شده است قابل فرود آمدن می باشد. شما در این بازی می توانید سوار بر هواپیمای دلخواهتان بر فرازآسمان ها سفر کنید.

در زمان گشت و گذار در مناطق مختلفی که هستید نیاز دارید که با برج مراقبت ارتباط داشته باشید و سپس بر اساس اطلاعاتی که از مرکز دریافت می کنید فرود بیایید. در نقشه ای که در اختیار شما قرار می گیرد باید تمامی راه های هواپیمایی را کنترل کنید و برای جلوگیری از سقوط امتیاز لازم را در حین مراحل مختلف بازی کسب کنید. برای این کار هم نیاز دارید که از سد حریفان و دوستان خود  که در این بازی امتیاز بیشتری کسب کرده اند عبور کنید.

دانلود Super AirTraffic Control 1.3.1 – بازی کنترل خطوط هوایی اندروید

این دارای گرافیک سه بعدی و صداگذاری هیجان انگیزی است که می توان آنها را یکی از نقاط قوت آن دانست. از دیگر ویژگی های بازی مذکور رایگان بودن و اجرای بازی بدون نیاز به اتصال اینترنتی می باشد، اگر از طرفداران بازی های نقش آفرینی و هیجان انگیز هستید تجربه ی آنرا از دست ندهید.