Smashy Duo نام یک بازی جدید و فوق العاده و آرکید است که توسط استدیو بازی Big Frost Games تولید و در گوگل استور انتشار پیدا کرده است. این بازی تا کنون یکی از پر مخاطب ترین بازی های اندرویدی بوده است و توانسته امتیاز ۴٫۸ را از ۵ کسب کند که می توان یکی از عالی ترین امتیازبندی ها باشد. این بازی دارای یک محیط گرافیکی و اکشن بسیار زیبا است که در آن شما می توانید کنترل ۲ نفر از اعضای اصلی بازی را به عهده بگیرید.

کنترل های این بازی لمسی می باشند و به شما اجازه می دهند که این دو قلوهای مبارز را هدایت کنید تا پیوسته با ضربات پی در پی بتوانید زامبی ها و دشمنان را از بین ببرید. این بازی دارای یک کنترل لمسی ساده است که بدون اینکه نیاز به آموزش های پیچیده ای داشته باشد می توانید از آن استفاده کنید. قهرمان های این بازی به صورت قفل شده هستند و شما پیوسته با جلو رفتن در هر مرحله از بازی می توانید با کسب امتیازها انها را آزاد کنید.

دانلود Smashy Duo 5.3.4 – بازی آرکید دو قلوهای مبارز اندروید

این بازی هیجان انگیز تا به امروز بسیار متوجه کاربران قرار گرفته و توانسته نظر بسیاری از آنها را جلب کند. اگر از طرفداران سری بازی های هیجان انگیز باشید بدون شک از اجرای بازی مذکور بی نهایت لذت خواهید برد. به جمع کاربرانی بپیوندید که در حال اجرای بازی جذاب Smashy Duo هستند.