Dragon Gem یک بازی جورچین جواهرات الماس اژدها بازی اعتیاد آور و سرگرم کننده پازلی می باشد که توسط استودیوی بازی ساز ITREEGAMER منتشر شده است.  در این بازی گیمر ماموریت دارد که جواهرات مثل هم را تشخیص دهید و آنها را ازبین ببرد تا امتیاز بدست آورید و برنده تخم اژدها شوید ، شما با عبور نمودن از ۲۰۰ مرحله ای که دارای مراحل مختلف است که باید از هرمرحله ستاره هایی جمع آوری کنید. دراین نوع از بازی شما باید سه نوع  جواهر همشکل هم را با یکدیگر مطابقت دهید و بعد اینکه تخم اژدها ظاهر گشت، آن را به پایین بکشید و به پایان برسانید. در بازی جدید و مهیج جورچین Dragon Gem  شما را ساعت ها مشغول خود می کند و با مطابق دادن ۴ جواهر یک بمب جواهر جایزه می گیرید و همچنین با مطابقت دادن ۵ جواهر دو بمب جواهر جایزه دریافت خواهید کرد، با حذف ۲۰جواهر یک بمب جواهر جایزه می گیرید.

دانلود Dragon Gem 1.12.33 - بازی جورچین جواهرات اژدها اندروید

از ویژگی های بازی مذکور می توان به دارای ۲۰۰ مراحل گوناگون و جالب مانند: جنگلها و جزایر شناور و غیره ، جواهرات بمبی می تواند جواهرات کنار خودش را نابود کند، جواهر زمان دار می تواند زمان بازی را بیشتر کند، جواهر رعد وبرق، جواهرات کنار خودش را دریک سطر نابود می کند، شما با جور کردن ۴ جواهر می توانید یک جواهر شهاب سنگ بدست بیاورید، با استفاده از جواهر شعله ای می توانید با هر جواهر رنگی دیگر حذف کنید و شما می توانید با آزاد کردن جواهرات یخی، جواهرات اطراف آنرا حذف کنید اشاره کرد.

بازی جذاب و هیجان انگیز Dragon Gem برای تمام سنین مناسب بوده و هیچ محدودیت سنی برای اجرای آن وجود ندارد. از دیگر ویژگی های بازی مذکور می توان به گرافیک و صداگذاری هیجان انگیز آن اشاره کرد و جذابیت آن را برای کاربران چندین برابر کرده است، همچنین اینکه شما بدون نیاز به اتصال اینترنتی می توانید آن در هر زمان و مکانی آن را اجرا کنید. اگر از طرفداران بازی های پازلی هستید بدون شک از اجرای بازی مذکور لذت خواهید برد.