Football Manager 2019 Mobile یک تجربه واقعی مربیگری را برای شما رقم می زند. شما در این بازی می توانید با بهترین باشگاه های فوتبال دنیا مسابقه دهید. با این بازی بزرگترین بازیکنان دنیا به معنای واقعی در مشت شما هستند. شما می توانید به صورت خردمندانه ای آن را در بازار خرید و فروش نقل و انتقال کنید. تمامی تاکیک ها و ابزارهای موجود در مشت شما قرار می گیرند. این بازی توسط استدیو بازی های اندروید SEGA طراحی شده است و در گوگل پلی منتشر شده است.

لیگ ها و لایسنس های جدید از جمله بوندسلیگا و کشور های مانند روسیه در این بازی وجود دارد. شما می توانید در این بازی با نظارت و سیستم های آموزشی هوشمندانه نقاط ضعف و قوت بازیکنان خود را بشناسید. همچنین در این بازی امکان مذاکره با سایر باشگاه ها وجود دارد و یک تجربه واقعی و پویا را برای شما به ارمغان می اورد. همچنین در این نسخه از بازی بهبود ویرایش داخلی انجام شده است.

دانلود Football Manager 2019 Mobile v10.0.5 - بازی مربیگری آنلاین فوتبال 2019 اندروید

بازی هیجان انگیز Football Manager 2019 Mobile تا به امروز بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته و بیش از چندن میلیون بار دانلود و اجرا شده است، اگر شما از طرفداران سری بازی های ورزشی باشید بدون شک از اجرای آن بی نهایت لذت خواهید برد. به جمع کاربرانی بپیوندید که در حال اجرای بازی مذکور در سراسر جهان هستند.