بازی Gunship Battle Total Warfar از دسته بازی های استراتژیک می باشد که از سوی استودیوی بازی ساز JOYCITY Corp که برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است.  این بازی از بازی های آنلاین نبرد هواپیماهای جنگی بصورت چندنفره که شما برای تبدیل گشتن به  افسانه حماسی در تلاش می باشید بعلاوه شما برای دفاع کردن از پایگاه خود و نجات جهان با یگان های دشمن در مبارزه اید. این بازی از پرطرفدارترین بازیهای جنگی می باشد که شما باید در نقش یک کاپیتان ماهر و معروف سفر خود رابه جاهای مختلف دنیا آغاز کنید و به نبرد با واحدهای دشمن بپردازید و تک تک آنان را نابود وسرنگون نمائید واز پایگاه خود دفاع کنید و نگذارید آسیبی به شما وارد گردد،  تاجایی ادامه دهید که جهان رااز این بلا و جنگ و نابودی نجات  دهید.

دانلود Gunship Battle Total Warfare 1.8.0 - بازی هواپیمای جنگی گانشیپ بتل اندروید

در این بازی اندروید شما باید به عنوان یک کاپیتان سفر خود را آغاز کنید و با واحدهای دشمن نبرد کنید و از پایگاه خود دفاع کنید و جهان را نجات دهید. تبدیل به یک دریاسالار شوید و نیروهایتان را هدایت کنید تا در نبرد پیروز شوید و بر اقیانوس تسلط پیدا کنید. در بازی Gunship Battle Total Warfar  یکی از هیجان انگیزترین و در عین حال مهیج ترین بازی های هواپیمایی اندروید را تجربه کنید.  شما بعد ازعبور ازهر مرحله  بازی امتیازاتی کسب می کنید که می توانید هیلی کوپتر جدید بخرید به یک فرمانده هوایی تبدیل شوید ونیروهای خود را هدایت کنید و براقیانوس ها و دریاها تسلط یابید.

گیم پلی Gunship Battle Total Warfar دارای ویژگی هایی چون : ساخت پایگاه ها برای نیروهایتان، شرکت در نبردهای آنلاین pvp ریل تایم جهت نبرد با سایر دریا سالاران از تمام دنیا، ساختن کشتی های نیرومند،انواع بمب افکن وجت، واحدهای زره پوش توسط شما انجام می گردد، دفاع کردن از مرکز فرماندهی به عهده شماست، مخفی کردن کشتی های خود با استفاده از الگوهای خاص خود،  پیشبردن استراتژی های نبرد و تحقیقات وظیفه شماست، ایجاد کردن گروه یا پیوستن به یک گروه و ایجاد اتحادی قوی جهت شکست دشمنان و آنلاین بازی کردن چندنفره با بازیکنان مختلف سرتاسر جهان(mmo) اشاره کرد. بازی مذکور برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی شده است.