Ludo Classic  یک بازی منچ چهار نفره آنلاین اندرویدی می باشد که توسط استودیو بازی های Sudhakar Kanakaraj طراحی شده و به صورت رایگان در پلی استور اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما می توانید به صورت چهارنفره با دوستان فیس بوکی یا سایر شبکه های مجازی منچ بازی کنید. این بازی یک بازی استراتژیکی برای ۲ تا ۴ نفر می باشد و تاکنون توانسته مخاطبان زیادی را به صورت گسترده در کشورهایی مانند نپال، الجزایر، هند وکشورهای آسیایی پیدا کند. در این بازی هدف شما بسیار ساده و مشخص است هر بازیکن باید با توجه به تاس هایی که می آورد از نقطه اول شروع کند تا به خانه انتهایی برسد.

هر بازیکن یکی از مهرهای سبز، قرمز، آبی یا زرد را انتخاب می کند و سعی دارد که هر چهار مهره را به خانه انتهایی برساند. فیزیک جدید و محیط گرافیکی زیبا یکی از ویژگی هایی است که تا کنون به محیط این بازی اضافه شده است.

دانلود Ludo Classic 53.0 بازی منچ چهارنفره آنلاین اندروید

گیم پلی هیجان انگیز Ludo Classic برای تمام سنین مناسب بوده و تا به امروز توانسته امتیاز بسیار خوبی را از سوی کاربران بدست آورد. گرافیک و صداگذاری هیجان انگیز ان تا به امروز نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده. اگر شما نیز از طرفدارن سری بازی های استراتژیک هستید بدون شک از اجرای آن لذت خواهیدبرد.