Path Through the Forest یکی از بازی های پازلی می‌توان به بازی مسیر جنگل که یک بازی جدید و جذاب و سرگرم کننده است اشاره کرد. این بازی توسط استودیوی بازی سازی  AjoyLab طراحی شده که تا بحال هزاران بار توسط افراد تمام دنیا از گوگل پلی گرفته شده است. داستان این بازی در رابطه با یک فرد جذاب به اسم Amy است که شما باید به او کمک کنید تا به هدفش دست یابد. امی احتیاج دارد که برای رسیدن به هدفش Rogestone هایی که بر سر راهش سبز می‌شود را مهار کند و وظیفه شما این است که به امی کمک کنید تا به هدفش دست یابد.

شما در محیط ها و مکان های متفاوت باید ماجراجویی کنید و چندین پازل را حل کنید در این بازی ۵ دنیای حیرت آور با چالش های ویژه برای شما طراحی شده و کنترل لمسی راحت کار شما را برای کمک کردن به امی راحت کرده است. در صورتی که به پازل و بازی های فکری علاقه دارید مطمئنا این بازی با طراحی خاص، صدای عالی، انیمیشن های جالب و کلا طراحی بی نظیرش شما را جذب خود می کند.

دانلود Path Through the Forest 27 – بازی پازلی مسیر جنگل اندروید

گیم پلی Path Through the Forest تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد و بیش از چندین هزار بار دانلود شده است. اگر از طرفداران بازی های پازلی هستید بدون از دانلود بازی مذکور پشیمان نخواهید شد.