GrandChase یکی از سری بازی های نقش آفرینی اندرویدی است  که برای تمام سنین مناسب می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما باید تیم خود را تشکیل داده و سپس با کمک آنها سعی کنید دشمنان را از سر راه خود بردارید و به مراحل بالاتر بروید شما می توانید در طول بازی شخصیت های متفاوتی را تیم خود استخدام کنید و از قهرمانان متعددی استفاده کنید.

۷۰ قهرمان در طول بازی وجود دارد و بیش از صدها هیولا بر سر راهتان قرار دارند که باید آنها را شکست دهید اگر بتوانید تمامی این هیولاها را شکست دهید،می توانید قهرمان بازی باشید. رخداد های چالش برانگیز بسیار زیادی بر سر راهتان قرار دارد آیا می توانید از پس تمامی آنها بر بیاید؟ سعی کنید ماموریت هایی که به شما داده شده است را به طور کامل و با دقت پشت سر بگذارید زیرا این کار باعث می شود امکانات ویژه در طول بازی برخوردار شوید و قدرت شما برای مقابله با هیولا ها بیشتر خواهد شد.

دانلود 1.10.10 GrandChase – بازی نقش آفرینی برای اندروید

این بازی منحصر بفرد توسط استودیوی بازی سازی KOG Co Ltd  بصورت رایگان و منتشر شده است، که دارای ویژگی های خاص بوده و همین ویژگی های تا به امروز نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده است. گیم پلی جذاب GrandChase برای تمام سنین مناسب می باشد و تمامی کاربران می توانند آن را اجرا کنند. اگر از طرفداران سری بازی های نقش آفرینی هستید بدون شک از اجرای بازی مذکور نهایت لذت را خواهید برد.