The Godfather: Family Dynasty یا پدر خوانده عنوان یک بازی زیبا و اعتیاد آور از دسته بازی های استراتژی است که توسط استودیوی FT Games طراحی شده و در مارکت اندروید موفق به کسب امتیاز ۴٫۴ از ۵ شده است. همچنین این بازی در این مارکت بیش از ۱ میلیون دانلود را ثبت کرده است.

برای اولین بار، The Godfather: Family Dynasty به طور رسمی به عنوان یک بازی تلفن همراه با نام تجاری جدید در داستان افسانه ای از پول، قدرت و فساد برای شما عرضه شده است. دون ویتو کورلئونه شما را برای ورود به عالم معروف جنایتکار سال ۱۹۴۵ فراخوانده است. شما به عنوان یکی از اعضای خانواده باید برای انجام اعمال کثیف و مبارزه برای افتخار و احترام از قدرتمند ترین خانواده در شهر نیویورک آماده شوید.

دانلود The Godfather: Family Dynasty 1.89 - بازی استراتژی پدر خوانده اندروید

ساخت یک میراث ساده نیست. همانطور که ثروت و نفوذ شما رشد می کند، متاسفانه لیست دشمنان شما نیز بیشتر میشود. یک عمارت خانوادگی ایجاد و روش های سودآور برای افزایش منابع و ثروت خود را پیدا کنید. آیا می توانید وفاداری خود را به پدرخوانده حفظ کنید؟ هنگامی که وفاداری خود را به او تعهد می دهید، هیچ برگشتی وجود ندارد. بازی The Godfather: Family Dynasty را دانلود کنید و از این تجربه زیبا لذت ببرید.