Postknight یا شوالیه پستچی عنوان یک بازی نقش آفرینی زیبا و سرگرم کننده است که توسط تیم بازی سازی Kurechii طراحی و در مارکت انئدروید عرضه گردیده است. این بازی با سبک PRG توانسته امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ را از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند.

در بازی Postknight شما نقش یک شوالیه پستچی را ایفا خواهید کرد که وظیفه رساندن نامه ها و بسته های پستی به مخاطبان را دارد. ولی او در این راه با موانع و مشکلات زیادی روبرو میشود. به طوری که رساندن بسته ها به مقصد برایش مشکل ساز خواهد شد. شما با کنترل و هدایت او به او کمک میکنید تا این کار را انجام دهد. در این راه باید با دشمنان مبارزه کنید، از موانع به سلامت بگذرید و سکه ها را جمع آوری کنید.

دانلود Postknight 2.2.38 - بازی نقش آفرینی شوالیه پستچی اندروید + مود

سکه ها به شما کمک خواهند کرد و میتوانید آیتم های کمکی را آنلاک کنید. به مکان های مختلف سفر کنید و در هر شهر بسته های پستی را به مخاطب برسانید. این کار تنها از یک شوالیه شجاع برمی آید. زمانی که شما در بازی نیستید بسته های شما به مقصد میرسند و تا بازگشت دوباره شما هیچ تاخیری رخ نمیدهد. جدیدترین نسخه بازی سرگرم کننده Postknight را برای شما همراهان اندرویدکده آماده کرده ایم. آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.