MediSafe Meds & Pill Reminder با رابط و محیط آسان کاربری و همچنین محیط زیبای گرافیکی، یکی از بهترین راه حل ها برای یادآوری و جلوگیری از فراموشی داروهای شما با قابلیت های فراوان است. این اپلیکیشن ضمن دارا بودن قابلیت هایی مانند ارائه گزارش مصرف داروها و ارسال آن ها به دکتر معالج شما، خیال شما را از مصرف داروهایتان در زمان مقرر راحت می کند. همچنین این برنامه قابلیت انتخاب زنگ دلخواه برای یادآور شما را دارا می باشد همچنین می توانید مشاهده ی لیست داروها، لیستی داروهایی که باید در طول روز مصرف کنید و غیره اشاره کرد.

آیا تا کنون برایتان پیش آمده است که زمان خوردن داروهای خود را فراموش کنید؟ آیا می خواهید یک همراه داشته باشید که دائما زمان خوردن داروهایتان را به شما یاداوری کند؟ این برنامه می تواند یکی از مناسب ترین گزینه ها برای شما باشد و می تواند تمام کارهای شما را یاداوری کند.

دانلود MediSafe Meds & Pill Reminder 9.40.0 - برنامه یادآوری زمان مصرف دارو اندروید

این برنامه ی کاربردی تا به امروز بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است و بیش از چندین میلیون بار در سرتا سر جهان توسط کاربران دانلود و اجرا شده است. شما می توانید اپلیکیشن MediSafe Meds & Pill Reminder را به صورت رایگان از وب سایت اندرویدکده دریافت کنید توجه داشته باشید که نسحه ی اصلی این برنامه بصورت پولی در مارکت های اندرویدی ارائه شده است.