The Great Ottomans عنوان یک بازی مبارزه ای آنلاین از دسته بازی های استراتژی میباشد که توسط استودیوی ONEMT طراحی و در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی عرضه گردیده است. این بازی تاکنون بیش از ۱ میلیون بار در این مارکت دانلود و نصب شده است.

شما در بازی The Great Ottomans به عنوان یک پادشاه جوان و بی باک که قصد دارد قدرت خود را به همه جهان نشان دهد، قلمرو خود را ایجاد میکنید. در بازی به امپراطوری نوپای عثمانی در قرن ۱۵ و در قلب ترکیه سفر خواهید کرد.  شما باید نیروهای نظامی، فن آوری های تحقیقاتی و منابع را جمع آوری کنید. قلعه خود را توسعه و ارتش خود را آموزش دهید. همانطور که امپراتوری آماده گسترش می شود، باید برای جنگ آماده شوید!

دانلود The Great Ottomans 1.0.4 - بازی استراتژی عثمانی بزرگ برای اندروید

ساختمان ها را بسازید و با استخدام سربازان و فرماندهان قلمرو خود را برای حمله دشمنان آماده کنید.  با داشتن یک سبک طراحی عالی با گرافیک HD و یک سیستم آب و هوایی غنی، به بازیکنان اجازه می دهد که خود را در میان یک تجربه نبرد فوق العاده واقع بینانه غوطه ور کنند! اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک و ساخت قلمرو هستید بازی The Great Ottomans را دانلود آنرا به دوستان خود معرفی کنید.