Medals of War یک بازی استراتژی نبرد چند نفره رایگان در زمان واقعی است که توسط استودیوی Nitro Games Oyj طراحی و در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی توانسته تاکنون امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را در این مارکت کسب کند.

در بازی Medals of War برای پیروزی در مبارزه تاکتیکی با مسابقات چند نفره در زمان واقعی و رقابت برای جایگاه برتر در جهان مبارزه کنید! مهارت و استراتژی خود را در جنگ های فانتزی تاکتیکی شبیه ساز جنگ جهانی دوم، که در آن شما می توانید ارتش خود را کنترل کنید، نشان دهید. نیروهای خود را در میدان مبارزه رقابتی با سایر بازیکنان متخصص در شبیه سازی نظامی تاکتیکی از سراسر جهان بفرستید. Medals of War یک تجربه ی واقعا جذاب است که شامل گیم پلی مهیج با مجموعه ای از شخصیت های مختلف، تجهیزات و محیط های گوناگون است.

دانلود Medals of War 1.6.1 - بازی استزاتژی مدال های جنگی برای اندروید

انواع مختلفی از عرشه ها برای ساخت بر اساس انتخاب های تاکتیکی شما وجود دارد. شما می توانید افسران منحصر به فرد را انتخاب کنید که ارتش خود را رهبری و از قدرت خود برای پیروزی و افتخار استفاده کنید! این یک بازی مبارزه مبتنی بر کارت است. جدیدترین نسخه بازی جذاب Medals of War را برای دانلود و نصب آماده کرده ایم.