Dank Tanks یک بازی اکشن و مبارزه ای از دسته بازی های کژوال میباشد که به صورت رایگان توسط استودیوی Lilith Games در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی امتیاز خوب ۴٫۴ از ۵ را در این مارکت کسب کرده است.

شما در بازی Dank Tanks مبارزات آنلاین ریل تایم با بازیکنانی از سراسر جهان را تجربه خواهید کرد. مبارزات مبتنی بر تانک که در آن شما هدایت یک تانک را بر عهده دارید. هر تانک مهارت ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد که با بررسی آنها میتوانید تانک خود را انتخاب کرده و در مسابقات شرکت کنید. این مسابقات به صورت تیم های سه نفره انجام خواهد شد. شما میتوانید به صورت آنلاین با دوستان خود و یا با حریف تصادفی به مبارزه بپردازید.

دانلود Dank Tanks 2.3.5 - بازی نبرد تانک ها برای اندروید

مراقب باشید، حتی با تجربه ترین رانندگان تانک ممکن است از راه خود گمراه شوند. نهایت دقا و تلاش خود را بکار بگیرید تا در بهترین زمان و در مناسب ترین موقعیت مکانی به حریف ضربه بزنید و یکی پس از دیگری آنها را نابود کنید. میتوانید در طی بازی مهارت های تانک خود را ارتقا دهید. جدیدترین نسخه بازی Dank Tanks را برای شما همراهان همیشگی اندرویدکده آماده کرده ایم. آنرا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.