Deadly Convoy یا کاروان قاتل عنوان یک بازی مهیج از دسته بازی های استراتژیک میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی با سبک خاص و مهیج توانسته تاکنون امتیاز ۴٫۳ از ۵ را از کاربران سراسر جهان کسب کند.

سال ۲۰۴۸، یک طاعون کشنده گسترش یافته و پایان انسان نزدیک است. هیچ چیزی جز زامبی های شگفت انگیز، انسان های افسرده و زمین های بیهوده وجود ندارد. به عنوان گروه نهایی بازماندگان در بازی Deadly Convoy باید کاری کنید و انسان را از دست زامبی ها نجات دهید. ماشین های خود را آماده کنید و به نبرد با زامبی ها و هیولاها بپردازید.  زندگی آخرین انسان ها در زمین در حال حاضر در دست شما است.

دانلود Deadly Convoy 1.0.1 - بازی استراتژی کاروان قاتل برای اندروید

از بین انواع تفنگ ها و اسلحه ها متنوع، سلاح مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به وسیله آن مبارزه کنید. شما باید منابع خود را مدیریت و برای مبارزات یک استراتژی منحصر به فرد ایجاد کنید. شما به عنوان فرمانده یک اردوگاه باید از انسان ها دفاع کنید. توجه داشته باشید که بازیکنان سراسر جهان نیز با شما رقابت خواهند کرد. پس برای قهرمان شدن تلاش کنید. اگر از علاقه مندان به بازی های آخرالزمانی و مبارزه با زامبی ها هستید بازی Deadly Convoy پیشنهاد خوبیست و میتواند ساعت ها و روزها شما را سرگرم کند.