Tap Tap Evil Mastermind عنوان یک بازی شبیه ساز پیکسلی از استودیوی PIXIO است که به صورت رایگان در گوگل پپلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی تاکنون توانسته امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ را در این مارکت از سوی کاربران سراسر جهان کسب کند.

با نصب بازی Tap Tap Evil Mastermind شما در نقش کاراکتر اصلی بازی قرار میگیرید. یک امپراطوری شیطانی بسازید و به تلاش برای سلطه بر جهان بپردازید.  شما برای سازمان مخفی – League of Evil کار می کنید. با یک پایه کوچک و فقط چند دستیار شروع میکنید. شما باید از انگشتان خود برای بهره مندی از قدرت و ثروت خود استفاده کنید! سربازان خود را استخدام کنید و با آموزش های لازم آنها را برای مبارزه آماده سازید.

دانلود Tap Tap Evil Mastermind 1.15.6- بازی شبیه ساز فکر بکر شیطان برای اندروید + مود

همچنین شما باید در بازار سیاه با دوستان و دیگر بازیکنان تجارت کنید. هر شخصیت دارای مهارت های منحصر به فرد است. شما نمیتوانید یک امپراطوری بد را بدون داشتن چند دشمن در مسیر راه اندازی کنید! رقیبان به قلمرو شما حمله می کنند و پیروان شما بهترین ها را خواهند داشت تا از شما دفاع کنند. بازی Tap Tap Evil Mastermind را دانلود کنید و قلمرو خود را بسازید. جدیدترین نسخه این بازی را به همراه نسخه مود برای دانلود آماده کرده ایم.