Shark World یا دنیای کوسه ها عنوان یک بازی نقش آفرینی زیبا و جذاب میباشد که توسط استودیوی Tap Pocket طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی توانسته تاکنون بیش از ۱ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود شود و امتیاز ۴٫۴ از ۵ را از سوی آنها کسب کرده است.

با نصب بازی Shark World شما با طیف گسترده و هیجان انگیز کوسه ها روبرو خواهید شد. وظیفه شما این است که انواع این کوسه ها را جمع آوری و از آنها نگهداری کنید. به دنیای مرموز و پر از هیجان اقیانوس ها وارد شوید و هرچقدر که دوس دارید در آن به کاوش و جستجو بپردازید. با دیدن انواع کوسه ها به وجد می آیید. میتوانید هر کدام از آنها را به کلکسیون خود اضافه کنید.

دانلود Shark World 13.70 - بازی نقش آفرینی دنیای کوسه ها برای اندروید

برای ادامه حیات کوسه ها باید یک زیستگاه زیرزمینی برای آنها ایجاد کنید. آنها را پرورش دهید و با جمع آوری غذا از آنها مراقبت کنید. در نهایت کوسه های خود را به جنگ برسانید و آنها را به شکل حماسی تبدیل کنید. آنها باید با هیولای دریا مبارزه کنند. جدیدترین نسخه بازی Shark World را برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا با دانلود آن از این تجربه بینظیر لذت ببرید.