Gangfort – online 2D shooter یک بازی تیراندازی آنلاین از دسته بازی های اکشن میباشد که توسط تیم بازی سازی GANGFORT طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده است. این بازی توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را در گوگل پلی کسب کند و تاکنون بی شاز ۱ میلیون بار دانلود و نصب شده است.

با نصب بازی Gangfort – online 2D shooter بر روی دستگاه اندرویدی خود شما یک بازی تیراندازی آنلاین با کاربران سراسر جهان را تجربه خواهید کرد. میتوانید با دوستان خود به مبارزه بپردازید و یا با حریفی تصادفی بازی کنید. دویدن، پرش و شلیک از کارهایی است که شما در بازی باید انجام دهید. ۹ کاراکتر مختلف به نام های Rusher، Builder، Torcher، Yash، Marine، Mass، Dealer، Agent و Camper وجود دارند که با انتخاب هر کدام میتوانید مبارزه و تیراندازی را آغاز کنید. هرکدام از شخصیت ها دارای ویژگی ها و مهارت های منحصر به فرد هستند.

دانلود Gangfort - online 2D shooter 2.1 - بازی اکشن تیراندازی دو بعدی اندروید

اقلام موجود در بازی مانند کلاه ها و لوازم جانبی و تجهیزات قابل ارتقا هستند. بازی به صورت پیکسلی طراحی شده به همین دلیل حجم بسیار کمی دارد. اگر از علاقه مندان به بازی های تبراندازی و اکشن هستید بازی Gangfort – online 2D shooter را دانلود کنید و از تجربه بازی آنلاین ریل تایم و یا بازی با ربات های هوش مصنوعی لذت ببرید.