Police Helicopter Simulator یکی از زیبا ترین و هیجان انگیز ترین بازی های شبیه سازی  می باشد که هم دارای حجم پایین مخصوص گوشی های اندروید و همچنین دارای طراحی و فضا سازی بسیار زیبا می باشد که توسط استودیو بازی سازی game pickle برای تمام سنین طراحی و منتشر شده است. این بازی درباره انواع ماموریت ها شامل ماموریت های امدادی و جنایی می باشد که به نجات و محافظت از مردم شهر می پردازد.

از جمله مشخصات و ویژگی های این بازی می توان به : انتخاب و استفاده از هلیکوپتر های متنوع مانند هلیکوپترهای جستجو و نجات،  هلیکوپترهای پلیس و نظامی ، حمل کردن یک محموله مخصوص با استفاده از هلیکوپتر مدل Skylift و حمل کالا به وسیله یک عدد الکترومغناطیس ، استفاده از هلیکوپتر مدل آتش نشان برای جا به جایی آب و خاموش کردن محل آتش گرفته ، هدایت هلیکوپتر آپاچی برای دفاع از مردم در مقابل جنایتکاران و جلوگیری از پرتاب موشک توسط آنان اشاره کرد.

دانلود Police Helicopter Simulator 1.51 – بازی هیجان انگیز هلی کوپتر پلیس اندروید

گیم پلی Police Helicopter Simulator دارای گرافیک و صداگذاری هیجان انگیزی است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم نگه دارد. بازی مذکور کاملا رایگان بوده و بدون نیاز به اتصال اینترنتی قابل اجرا است. اگر از طرفداران بازی های شبیه سازی باشید بدون شک از اجرای آن لذت خواهید برد. این بازی را  می توانید بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید.