Cooking Witch یا جادوگر آشپز عنوان یک بازی آرکید جالب از استودیوی Ghost Rabbit میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده و تاکنون امتیاز ۴٫۵ از ۵ را از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کرده است.

در بازی Cooking Witch شما به عنوان یک جادوگر برای مردم و مشتریان آشپزی میکنید. غذاهای مختلف در مکان های گوناگون در رستوران جادوگر پخته می شوند و با روش های پخت و پز در محیط های متنوع همراه با سفر جادوگران ساخته می شوند. مواد غذای خاص برای غذای فانتزی استفاده می شود. شما با مشتریان مختلف در این سرزمین فانتزی ملاقات خواهید کرد، به عنوان مثال، مگی، شاهزاده خانم، بارد و گرگ، و غیره. همچنین ظروف آشپزخانه جادویی مانند ظرف آتش، یخ و اجاق سحر و جادو را میبینید.

دانلود Cooking Witch 3.2.3 - بازی آرکید جادوگر آشپز برای اندروید

مشتریان شما ممکن است غذا های خاص جادویی سفارش دهند. به هر حال شما هر چیزی که مشتری سفارش میدهد را آماده میکنید. میتوانید تجهیزات آشپزخانه خود را ارتقا دهید تا مشتریان بیشتری جذب رستوران جادویی شما شوند.

اکنون جدیدترین نسخه بازی زیبا و خاص Cooking Witch را برای دانولد آماده کرده ایم. با معرفی آن به دوستان خود آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.