DRAGON BALL LEGENDS عنوان یک بازی آنلاین مهیج از دسته بازی های اکشن اندروید میباشد که توسط استودیوی بازی سازی BANDAI NAMCO Entertainment Inc.  طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه گردیده است. این بازی تاکنون توانسته امتیاز خوب ۴٫۶ از ۵ را در این مارکت کسب کند.

شما در بازی DRAGON BALL LEGENDS نبرد های آنلاین و ریل تایم با بازیکنانی از سراسر جهان را تجربه خواهید کرد. این یک بازی مبارزه مبتنی بر کارت است. اینگونه که اقدامات و عکس العمل های هر کاراکتر در نبرد با استفاده از کارت هایی که در اختیار دارید انجام میشود. شما باید در مبارزات یک استراتژی منحصر به فرد اعمال کنید و با مدیریت کارت های خود هر تاکتیک را درست و به موقع اجرا کنید. اینگونه شما به یک قهرمان شکست ناپذیر تبدیل خواهید شد.

دانلود DRAGON BALL LEGENDS 1.18.0 - بازی اکشن افسانه اژدها برای اندروید

قدرت شخصیت خودتان را بالا ببرید و رقابت کنید! سیستم رتبه بندی به شما انگیزه قدرتمند تر شدن را میدهد پس همه تلاشتان را بکار بگیرید تا از فرصت ها نهایت استفاده را ببرید. اگر از علاقه مندان به بازی هایی با سبک مبارزه تک نفره هستید بازی DRAGON BALL LEGENDS انتخاب خوبیست و میتواند ساعت ها و روزها شما را سرگرم کند.