War and Order یا جتگ و دستور عنوان یک بازی استراتژیک مهیج برای دستگاه های اندرویدی است که توسط تیم بازی سازی Camel Games, Inc طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه گردیده و تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران این مارکت دانلود و نصب شده است.

شما در بازی War and Order قلمرو و امپراطوری خود را ایجاد میکنید. ارتش فانتزی عظیم را برای جنگ های کاملا متحرک پرورش دهید. در زمان واقعی با دشمنان از سراسر جهان مبارزه کنید! اتحاد خود را انتخاب کنید و قلعه ها را ازتقا دهید، هیولاها را بکشید و قلمرو خود را گسترش دهید! این یک جنگ همه جانبه است و هیچ لحظه ای خسته کننده ای نیست چرا که صفحه شما با جنگ های مداوم جدید، چت و ارتقاء روشن می شود!

دانلود War and Order 1.2.8 - بازی استراتژیک  جنگ و دستور برای اندروید

شما باید در این جنگ خطرناک مبارزه کنید تا قدرتمندتر از هر پادشاهی در تاریخ باشید. این امر به شما، استراتژی شما و متحدان شما بستگی دارد. در هر لحظه ممکن است به شما حمله کنند پس برج های دفاعی ایجاد کنید و همواره برای دفاع از قلمرو آماده باشید. جدیدترین نسخه بازی جذاب و مهیج War and Order را برای شما همراهان اندرویدکده آماده کرده ایم. با معرفی آن به دوستان خود آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.