Mahluk: Dark demon عنوان یک بازی جذاب و مهیج از دسته بازی های اکشن میباشد که توسط استودیوی Serkan Bakar طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است.

داستان کلی بازی Mahluk: Dark demon درباره یک پادشاه ظالم و ستمکار است که سالیان سال با حکمرانی به مردم آنها را مورد اذیت و آزار قرار داده است. کسی تاکنون نتوانسته او را از بین ببرد. اکنون شما به عنوان دیو تاریکی با کنترل و هدایت کارکتر اصلی بازی باید قدم در راه ترسناک و پر پیچ خمی بگذارید که در نهایت به کشتن پادشاه منجر میشود.

دانلود Mahluk: Dark demon 1.31 - بازی اکشن و مهیج دیو تاریکی برای اندروید + مود

در این راه با موجودات و موانع مختلفی روبرو میشوید که قصد دارند شما را نابود کنند. با موجودات مبارزه کنید و تمام موانع را از پیش رو بردارید. همچنین در مسیر آیتم هایی وجود دارند که با جمع آوری آنها میتوانید از تجهیزات ویژه استفاده کنید. کنترل بازی بسیار ساده است و با استفاده از کنترلر های لمسی صفحه نمایش در دو طرف تصویر انجام میشود. اگر به بازی های پلتفرمر سرگرم کننده و مهیج علاقه دارید، بازی Mahluk: Dark demon با حجم کم و گرافیک ۲ بعدی جذاب نظر شما را جلب خواهد کرد. جدیدترین نسخه این بازی به همراه نسخه مود را برای شما آماده کرده ایم.