Badland Brawl یک بازی استراتژیکی زیبا و مهیج از استودیو بازی سازی Frogmind میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی توانسته امتیاز ۴٫۴ از ۵ را در این مارکت از سوی کاربران سراسر جهان کسب کند.

سبک کلی بازی Badland Brawl همانند بازی معروف و پرطرفدار کلش رویال است. شما در این بازی همانند کلش رویال کارت هایی را دارید که هر کدام معادل یک برج دفاعی و یا یک استراتژی حمله هستند. با استفاده کارت ها در زمان و مکان مناسب میتوانید حریف را شکست دهید. حریفان شما به صورت تصادفی از سراسر جهان انتخاب میشوند. همچنین میتوانید با دوستانتان به رقابت بپردازید.

دانلود Badland Brawl 3.4.4.1 - بازی استراتژی مبارزه در سرزمین بد اندروید

کارتها را ترکیب کنید و برای حمله یک استراتژی منحصر به فرد ایجاد کنید. کم کم با کسب امتیاز بیشتر و شکست دادن حریفان قدرتمند شما به یک فرمانده شکست ناپذیر تبدیل میشوید. بسیاری از شخصیت ها با مهارت ها و تاکتیک های منحصر به فرد در بازی وجود دارند که نیاز دارند شما آنها را آنلاک کنید. اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژیک و مهیج هستید، بازی Badland Brawl را دانلود کنید و با معرفی آن به دوستانتان با آنها به رقابت و نبرد بپردازید.