Anynumber یک بازی کارتی جالبو زیبا از استودیوی بازی سازی K52 s.r.l. میباشد که با قیمت ۳٫۹۹ دلار در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است.

پس از بازی محبوب anycard که مورد استقبال تعداد زیادی از کاربران قارا گرفت، این استودیو بازی جدیدی به نام Anynumber را منتشر کرده است. این یک اثر کاملا واقعی و کاملا جادویی است که شما را شگفت زده میکند. در این بازی تماشاگر باید به صورت تصادفی نام یکی از کارت ها را روی یک تکه کاغذ بنویسد. سپس یک شماره از ۱ تا ۵۲ انتخاب میکند. سپس کارت ها به تعدادی که کاربر انتخاب کرده شمارش میشود و در نهایت تعجب همان کارتی را مشاهده خواهید کرد که نام آن را روی کاغذ نوشته بودید.

دانلود Anynumber 1.6 - بازی کارتی جالب هر شماره برای اندروید !

این حرکت بسیار شگفت انگیز است و کمتر کسی آنرا باور میکند. این بازی بسیار ساده است ولی به راحتی درک نخواهد شد. اگر از علاقه مندان به بازی های کارتی و همچنین جادو و سحر با کارت ها هستید بازی Anynumber را دانلود کنید و این تجربه فوق العاده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با اناجم حرکات شعبده روی کارت ها اطرافیان خود را به وجد بیاورید. جدیدترین نسخه خریداری شده بازی Anynumber را برای شما همراهان اندرویدکده آماده کرده ایم.