Glory Ages – Samurais یا عصر افتخار – سامورایی ها عنوان یک بازی اکشن مهیج از استودیوی بازی سازی NoTriple-A Games میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است. این بازی با سبک منحصر به فرد خود توانسته امتیاز ۴٫۷ از ۵ را در این مارکت کسب کند.

بازی Glory Ages – Samurais شما را به دوران جنگ قرون وسطی در ژاپن خواهد برد. شما در بازی مهارت ها و تاکتیک های مبارزه سامورایی ها را یاد میگیرید. مخالفان شما سامورایی های هوشمندی هستند که قادرند شما را نابود کنند. آنها در طول مبارزه از روش های مختلفی برای نبرد استفاده میکنند و همچنبن به مرگ سربازان خود واکنش نشان میدهند. برای مقابله با آنان باید مهارت های شمشیر زنی و استفاده از سلاح های سامورایی را یاد بگیرید.

دانلود Glory Ages - Samurais 1.02 - بازی اکشن عصر افتخار - سامورایی ها برای اندروید + مود

تعداد بیشماری از سلاح های قرون وسطایی واقع بینانه ژاپن و شمشیر های سامورایی در اختیار شماست. همچنین شخصیت های متنوع با مهارت های منحصر به فرد و تاکتیک های حرفه ای برای انتخاب وجود دارند. شما می توانید تجربه نبرد خود را بالا ببرید یا تجهیزات شخصیتان را بهبود ببخشید. اگر از علاقه مندان به بازی های مبارزه ای آن هم از نوع سامورایی هستید، بازی Glory Ages – Samurais انتخاب خوبیست و میتواند ساعت ها و روزها شما را سرگرم کند.