Kung Fu Clicker یک بازی کلیکی و مدیریتی از استودیوی PIKPOK میباشد که به صورت رایگان در دسته ی بازی های شبیه ساز گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است.

در بازی Kung Fu Clicker شما مدیریت و اداره یک باشگاه کونگ فو را برعهده دارید. همه ی کارها در این باشگاه توسط شما انجام میشود. صفحه نمایش را لمس کنید و باشگاه خود را ارتقا بدهید. مشتریانی که به باشگاه شما می آیند برای شما سود در پی دارند. پس با گسترش باشگاه و ارتقای تجهیزات مشتریان بیشتری جذب کنید تا پولدار شوید. این کار تنها با لمس صفحه نمایش و اقدامات به جا انجام میشود.

دانلود Kung Fu Clicker 1.1.0 - بازی شبیه ساز مدیریت باشگاه کنگ فو برای اندروید + مود

یک باند خلافکار به باشگاه شما حمله کرده و آنرا تخریب کرده اند. شما باید با استفاده از هنرهای رزمی و تاکتیک های منحصر به فرد با آنها مبارزه کنید و باشگاه خود را از خطر آنان ایمن سازید. باشگاه کونگ فو را به عظمت سابق برگردانید و به یک استاد رزمی کار تبدیل شوید. سپس برای ساختن اتاقهای بزرگتر و بهتر برای آموزش دانش آموزان در هنر کونگ فو و کاراته ادامه دهید.

اگر از علاقه مندان به بازی های مدیریتی و شببه ساز هستید بازی Kung Fu Clicker را دانلود کنید آنرا به دوستان خود نیز معرفی کنید.