Hide.io یک بازی زیبا با سبک خاص ساخته ی استودیوی iGene میباشد که به صورت رایگان در دسته ی بازی های آرکید گوگل پلی منتشر شده است. این بازی تاکنون بیش از ۱۰ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود و نصب شده است و از محبوب ترین های این دسته به شمار میرود.

Hide.io یک بازی قایم موشک مجازی برای دستگاه های اندرویدی است که در آن شما هم میتوانید به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین با کاربران سراسر جهان بازی کنید. شما در این بازی باید به صورت یک شیء مخفی شوید. اگر بتوانید به مدت ۳ دقیقه مخفی بمانید و در این زمان کسی شما را پیدا نکند برنده خواهید شد. خلاق باشید و در جایی که هیچکس فکرش را هم نمیکند پنهان شوید. در نوع دیگری از بازی شما باید کاربران دیگری را که پنهان شده اند پیدا کنید. اگر همه ی آنها را درمدت زمان محدود پیدا کنید سطح را رد کرده و امتیاز کسب میکنید.

دانلود Hide.io 35.0.5 - بازی آرکید محبوب قایم موشک برای اندروید

این بازی دارای یک سیستم رتبه بندی جهانی میباشد که این امکان را به شما میدهد تا با دوستان و کاربران دیگر رقابت نزدیکی داشته باشید. اگر با این تفسیر به این بازی خاص و ساده علاقه مند شده اید، آنرا دانلود کرده و با معرف آن به دوستان خود آنها را نیز به این چالش دعوت کنید. جدیدترین نسخه این بازی را به همراه نسخه مود برای شما دوستان آماده کرده ایم.