The Escapists یک بازی پیکسلی از سبک بازی های استراتژیک برای اندروید است که توسط تیم Team 17 Digital Limited طراحی و با قیمت ۴٫۹۹ دلار در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است.

در این بازی شما نقش کاراکتر اصلی را ایفا خواهید کرد. او یک زندگی پر از جرم داشته و حالا گرفتار شده است. او در زندان است و شما با کنترل و هدایت او باید راه فراری برایش بیابید. این کار آسان نیست زیرا زندانیان تحت نظر سخت گیرانه ی نگهبانان هستند. شما برای فرار از زندان نیازمند یک استراتژی منحصر به فرد و تجهیزات مناسب هستید. علاوه بر اینها باید تمام حواستان به نگهبانان باشد.

دانلود The Escapists 1.1.1 - بازی استراتژیک پیکسلی فراریان برای اندروید + مود

اگر با زندانیان دیگر دوست شوید میتوانید با آنها باندی تشکیل دهید و برای فرار از زندان با آنها مشارکت کنید. برای فرار از زندان باید یک تونل ایجاد و برای این کار باید قاشق ها و چنگال ها را جمع آوری کنید. The Escapists یک بازی استراتژی اعتیاد آور و شبیه ساز زندان است که شما را به چالش می کشد تا از زندان خارج شوید.

جدیدترین نسخه بازی The Escapists را به صورت رایگان در اندرویدکده برای شما عزیزان آماده کرده ایم تا با دانلود آن از این بازی زیبا و مهیج لذت ببرید.