Aliens Agent: Star Battlelands عنوان یک بازی جذاب و مهیج از دسته بازی های اکشن برای اندروید است که توسط استودیوی JOYNOWSTUDIO طراحی و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است.

داستان کلی بازی Aliens Agent: Star Battlelands درمورد حمله بیگانگان به زمین است. گروهی از بیگانگان از سیارات مختلف به زمین حمله کرده و قصد نابودی انسان ها را دارند. شما به عنوان یک نماینده باید در مقابل آنها ایستادگی کنید و جامعه بشری را از شر این بیگانگان آزاد سازید. سلاح های متنوعی که در اختیار دارید به شما این امکان را میدهند که به سرعت دشمنان را نابود کنید. آماده باشید تا تمام مهاجمان بیگانه را بکشید و آخرین انسانها را نجات دهید.

دانلود Aliens Agent: Star Battlelands 1.0.3 - بازی اکشن مامور بیگانگان اندروید + مود

پشت سر شما خانواده و دوستان است، شما نمی توانید عقب نشینی کنید پس سلاح های خود را آماده کنید و برای یک جنگ همه جانبه تمام قدرت خود را بکار بگیرید. با اسلحه های حرفه ای به سوی آنها شلیک کنید و یکی یکی نابودشان کنید. تا چه حد میتوانید در مقابل حملات مقاومت کنید؟

اگر از علاقه مندان به بازی های تیراندازی و اکشن هستید بازی Aliens Agent: Star Battlelands نظر شما را جلب خواهد کرد. اکنون جدیدترین نسخه این بازی به همراه نسخه مود برای شما عزیزان منتشر گردیده است.