Desert storm:Zombie Survival یا طوفان صحرا عنوان یک بازی هیجانی از دسته بازی های اکشن است که توسط استودیوی Monica Wyatt طراحی و به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده است.

با نصب بازی Desert storm:Zombie Survival شما باید برای بقا در یک صحرا تلاش کنید. بعد از یک زلزله، زمین شکاف خورده و موجودات عجیب و غریب از دل زمین بیرون آمده اند. شما در یک بیابان هستید. زنده ماندن در آنجا سخت است زیرا نه غذایی برای خوردن دارید و نه آبی برای نوشیدن. برای زنده ماندن در این مکان باید با مشکلات فراوانی مانند گرسنگی و تشنگی، گرما و سرما و از همه مهمتر حمله سایر موجودات، روبرو شوید.

دانلود Desert storm:Zombie Survival 1.1.5 - بازی اکشن بقا در بیابان برای اندروید

گیاهان را کشت کنید تا منابع تغذیه شما را تامین کند. برای مقابله با موجودات سلاح های خود را آماده کنید. متحدانی در سراسر جهان وجود دارند که میتوانید با آنها تجارت کنید. تمام تلاش خود را برای زنده ماندن در این مکان بکار بگیرید. خانه ی خود را بسازید و برای زندگی در آن، مناطق خود را گسترش دهید. مراقب حمله موجودات عجیب و زامبی ها باشید زیرا آنها قصد نابودی شما را دارند.

اگر با این توصیفات به بازی Desert storm:Zombie Survival علاقه مند شده اید همین حالا آنرا دانلود کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.