Dancing Ball World : Music Tap نام یک بازی موزیکال جذاب و شاد برای اندروید است که توسط استودیوی Cheetah Games در گوگل پلی منتشر شده است. این بازی تاکنون بیشتر از ۱ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود شده و توانسته امتیاز خوب ۴٫۷ از ۵ را در این مارکت کسب کند.

شما در بازی Dancing Ball World : Music Tap کنترل و هدایت یک توپ در دنیای موزیکال را بر عهده دارید. مسیر پر پیچ و خم و سختی پیش روی شماست که با پیش روی در این مسیر موزیک فوق العاده زیبایی را خواهید ساخت. دقت و سرعت عمل از فاکتورهای مهم این بازی به شمار میروند. شما باید نهایت دقت خود را بکار بگیرید تا در مواجهه با پیچ و خم ها سریع ترین واکنش را نشان دهید و توپ را در مسیر درست هدایت کنید.

دانلود Dancing Ball World : Music Tap 1.1.5 - بازی موزیکال رقص توپ برای اندروید + مود

محیط های مختلفی مانند اقیانوس، جزیره، کویر، آشتفشان، غار و … در بازی وجود دارند که آنرا از حالت خسته کنند خارج میسازد. با هدایت درست توپ امتیاز کسب میکنید. سرعت توپ رفته رفته بیشتر میشود و این امر بازی را برای شما سخت تر خواهد کرد.

اگر شما از علاقه مندان به بازی های موزیکال و آرکید هستید، بازی Dancing Ball World : Music Tap  را از دست ندهید. ما جدیدترین نسخه آن را برای شما منتشر کرده ایم.