Fishing Break عنوان یک بازی ماهیگیری جالب و زیبا از دسته ی بازی های آرکید میباشد که به صورت رایگان در گوگل پلی برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است. این بازی توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را در این مارکت کسب کند و تا کنون بیش از ۱ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است.

شما در بازی Fishing Break نقش ماهیگیری را ایفا خواهید کرد که با آماده کردن تجهیزات میخواهد کلکسیونی از ماهی ها را جمع آوری کند. سوار قایق شوید و سفر خود را برای ماهیگیری به دور دنیا آغاز کنید. قلاب خود را به آب بیاندازید و برای صید کردن ماهی های زیبا و کمیاب تمام دقت و تلاش خود را بکار بگیرید. طیف گسترده ای از ماهی ها وجود دارند. ماهی های کوچک و بزرگ و حتی کوسه ماهی که برای صید کردن آنها کار سختی را پیش رو دارید. همچنین رودخانه و محیط های مختلفی برای بازی وجود دارد که بسیار چشم نواز هستند.

دانلود Fishing Break 3.2.0 - بازی آرکید جالب ماهیگیری برای اندروید + مود

شما میتوانید تجهیزات ماهیگیری خود مانند قلاب و طعمه و… را ارتقا دهید و یا انواع جدیدتر را خریداری کنید. اگر شما از علاقه مندان به بازی های ماهیگیری هستید بازی Fishing Break را از دست ندهید. اکنون جدیدترین نسخه بازی را به همراه نسخه مود برای شما عزیزان منتشر کرده ایم تا از این تجربه ماهیگیری مجازی لذت ببرید.