Zombie Road Escape- Smash all the zombies on road فرار از زامبی ها در جاده – نابودی کل زامبی های جاده، عنوان یک بازی ماشین سواری مهیج از کمپانی WATER GAME میباشد که به صورت رایگان و در دسته ی بازی های شببه ساز در گوگل پلی منتشر شده است.

زامبی ها در جاده هستند و شما فقط یک ماشین دارید. آنها به سوی شما می آیند و شما باید با تمام توان و قدرت از آنها فرار کنید و سطح را به پایان برسانید. زامبی ها همه ی شهر را فرا گرفته اند و برای نابود کردن آنها باید از رویشان رد شوید. سرعت ماشین را زیاد کنید و تمام زامبی هایی که به سوی شما می آیند را نابود کنید. موانع مختلفی که در راه قرار دارد کار را برای شما سخت میکنند.

دانلود Zombie Road Escape- Smash all the zombies on road 3.1.0 - بازی فرار از زامبی در جاده اندروید + مود

طیف گسترده ای از اتومبیل ها در اختیار شما هستند که هر کدام دارای مهارت ها و ویژگی های منحصر به فردی هستند و برای کامل کردن سطح به شما کمک خواهند کرد. با رد کردن هر سطح شما پاداش و سکه دریافت خواهید کرد که این سکه ها به شما برای ارتقای اتومبیل کمک خواهند کرد.

اگر شما از علاقه مندان به بازی های ماشین سواری و مهیج هستید بازی Zombie Road Escape- Smash all the zombies on road انتخاب بسیار خوبیست و میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند.