Space War HD یک بازی نبر فضایی اکشن برای اندروید است که توسط استودیوی Virtual GS طراحی شده و در دسته ی بازی های آرکید در گوگل پلی با قیمت۰٫۹۹ دلار منتشر شده است.

Space War HD مانند انواع مشابه بازی های نبرد فضایی است یا این تفاوت که به صورت hd طراحی و با حجم کم ۱۲ مگابایتی منتشر شده است. در این بازی شما کنترل و هدایت یک سفینه فضایی در فضا را بر عهده خواهید داشت. این سفینه مورد حمله موجودات و سفینه های دیگر قرار گرفته و شما باید در مقابل این حمله ها دفاع کنید. اسلحه ها ی متنوع با قابلیت های منحصر به فرد وجود دارند که با شلیک کردن توسط آنها میتوانید حریفان را نابود کنید.

دانلود Space War HD 6.8 - بازی آرکید کم حجم نبرد فضایی برای اندروید

حرکت کردن و شلیک کردن فقط به وسیله لمس کردن صفحه انجام میشود شما با قرار دادن انگشت خود بر روی صفحه میتوانید سفینه را حرکت داده و به سوی شهاب سنگ و سفینه های دیگر شلیک کنید. همچنین آیتم هایی وجود دارند که با دریافت آنان قدرت و سرعت شلیک شما افزایش داده شده و روند نابودی دشمنان برای شما آسان تر میشوند.

پس اگر شما از علاقه مندان به بازی های نبرد فضایی اکشن هستید بازی Space War HD را دانلود و با معرفی آن به دوستان خود آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.