League of Light: Edge of Justice یکی از سری بازی های ماجرایی است که برای افراد بالای ۱۲ سال طراحی و بصورت رایگان منتشر شده است. ماجرا از این قرار است که موش های صحرایی تمام شهر را فراگرفته اند و حاکم شهر تمام راه ها را برای از بین بردن آنها امتحان می کند اما فایده ای ندارد، تا اینکه یک فلوت زن با موسیقی سحر آمیز خود تمام موش ها را از شهر خارج می کند و آنها را تا آنجایی که می شود از شهر دور می کند، اما هنگامی که دستمزد خود را از حاکم می خواهد هیچ دستمزدی به او نمی دهند او هم فلوت خود را بر می دارد و شروع به نواختن می کند….

همین باعث بوجود آمدن اتفاقات عجیب و غریبی در شهر می شود، شما باید شهر را نجات دهید و اسرار پنهان آن را کشف کنید، در طول مسیر با اتفاقات عجیب و غریب و رخ دادهای چالش برانگیز بسیار زیادی رو به رو می شوید. سعی کنید با دقت و تمرکز همه ی آنها را پشت سر بگذارید مینی گیم ها و پازل هایی زیادی نیز بر سر راهتان هستند آیا می توانید از پس تک تک آنها بر بیایید و پاداش های خود را بیشتر کنید؟ به مکان های مختلفی باید بروید و مهارت های خود را برای پیداکردن اشیای پنهان و حل معماهایی که بر سر راهتان قرار دارند را کسب کنید.

دانلود League of Light: Edge of Justice 1.0 بازی هیدن آبجکت لیگ نور اندرویداسودیوی مشهور بازی سازی Big Fish Games باز هم یکی دیگر از بازی های جذاب و منحصر بفرد رایگان خود را با گرافیک فوق العاده و صداگذاری هیجان انگیز ارائه داده است که اجرای آن به صورت آفلاین می باشد اما باید فایل دیتای آن را دانلود و سپس بازی را اجرا کنید. این گیم پلی هیجان انگیز تا به امروز بیش از ۲۰ میلیون بار دانلود و اجرا شده اگر شما نیز از طرفداران بازی های کژوال و ماجرایی هستید قطعا از اجرای بازی خارق العاده ی League of Light: Edge of Justice  لذت خواهید برد، به جمع بیش از ۲۰ میلیون کاربری بپیوندید که در حال اجرای بازی هیتند.