Automatrons: Shoot and Drive نام یک بازی مسابقه ای و اکشن از تیم بازی سازی Tiny Lab Racing Games  میباشد که به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را در گوگل پلی از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند.

داستان کلی بازی Automatrons: Shoot and Drive در مورد حمله ی موجودات فضایی به زمین است. شما با انتخاب ربات مورد علاقه تان از بین انواع موجود باید با نبرد با این موجودات بپردازید. شما کنترل و هدایت ربات را بر عهده دارید. این ربات ها میتوانند به یک ماشین مسابقه و باز به ربات تبدیل شوند. آنها دارای سلاح های متنوع هستند که با استفاده از آنها میتوانید دشمنان را نابود کرده و زمین را از وجود آنان پاک سازید. در این راه موانع مختلفی پیش روی شمایت که باید از آنها به سلامت گذر کنید.

ربات های دیگر نیز در این نبرد شرکت میکنند. شما باید نهایت دقت خود را بکار گیرید تا در موقعیت مناسب و زمان بندی خوب یک عکس العمل کارساز از خود نشان دهید و از خود در براب رحمله سایرین دفاع کنید. ما اکنون لینک دانلود این بازی سرگرم کننده را برای شما آماده کرده ایم. آنرا به دوستان خود معرفی کنید.