با اپلیکیشن فرمون می تونید به راحتی خلافی خودتونو استعلام و پرداخت کنید. علاوه بر این استعلام نمره منفی گواهینامه، هشدار طرح ترافیک و طرح زوج و فرد و از همه مهمتر ارزش گذاری خودرو هم داره!


دانلود Match Dragon: Match 3 Puzzle game 3.6 – بازی پازلی اژدها برای اندروید

خود را برای یک بازی نفس گیر و زیبا به نام Match Dragon: Match 3 Puzzle game در موبایلتان آماده کنید استودیو بازی سازی Race Games این بازی را برای افراد بالای ۷ سال طراحی و منتشر کرده است و توانسته با کسب ...

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...
خود را برای یک بازی نفس گیر و زیبا به نام Match Dragon: Match 3 Puzzle game در موبایلتان آماده کنید استودیو بازی سازی Race Games این بازی را برای افراد بالای 7 سال طراحی و منتشر کرده است و توانسته با کسب امتیاز عالی 4.4 از 5 در گوگل پلی نظر مخاطبان را به خود جلب کند به طوریکه در مدت زمان کمی بیش از یک میلیون نفر آن را دانلود کنند. با این بازی شما وارد دنیای جدیدی از رقابت های پازلی می شوید که شاید تا به امروز نظیر آن را ندیده باشید. هیجان و فضای این گیم پلی باعث شده تا به سختی از آن دست بکشید.
Match Dragon: Match 3 Puzzle game 3.6
کافی است تا میوه های هم شکل را در ردیف یکدیگر قرار دهید تا به این صورت امتیازات شما افزایش پیدا کند و بتوانید وارد مراحل جدیدتری شوید. بیش از 100 مرحله متقاوت وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. فقط باید میوه های بیشتری را در کنار هم قرار دهید تا تقویت کننده ها و بوستر ها به شما تعلق بگیرد و ستاره ها را به طور کامل دریافت کنید. اگر از علاقه مندان و طرفداران این سبک از بازی های پازلی و هیجانی هستید وب سایت اندروید کده بازی Match Dragon: Match 3 Puzzle game را پیشنهاد می کند و امیدواریم نهایت لذت را از آن ببرید.

ویژگی های Match Dragon: Match 3 Puzzle game

وجود بیش از ۱۰۰ مرحله منحصر به فرد

کسب قدرت های یو پی اس برای سرعت بیشتر

دارای گرافیک و جلوه های ویژه

پشتیبانی کامل از چند دستگاه

تطبیق دادن ۳ میوه هم شکل کنار یکدیگر برای کسب امتیاز

بدون محدودیت زمانی برای کامل کردن سطح ها

>
بدون دیدگاه
275
آموزش نصب

    پسورد تمامی فایل ها: www.androidkade.com

    در صورت نیاز به راهنمایی میتوانید به انجمن سایت مراجعه کنید

تلگرام