Will it Crush? یک بازی شبیه ساز لذت بخش و سرگرم کننده برای اندروید است که توسط استودیوی نام آشنا و محبوب VOODOO طراحی و با قیمت ۲٫۹۹ دلار در گوگل پلی منتشر شده است. همچنین تا کنون بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دانلود و نصب شده است.

با نصب بازی Will it Crush? شما با دو غلتک یبزرگ شبیه به ماشین هی تخریب کننده روبرو خواهید شد. این غلطک ها توانایی خرد کردن هر چیزی را دارند. وظیفه شما این است که جسم های مکعبی که در هر مرحله وجود دارد را با استفاده از این غلتک ها خرد کنید. این کار نیاز به مهارت خاصی ندارد و با کنترل ساده میتوانید از پس آن برآیید. شما در بازی باید رکورد بزنید. هر چه تعداد مکعب بیشتری را بتوانید له کنید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. در ابتدای بازی تعداد این مکعب ها کم است ولی با پیش تر رفتن تعداد آنها بیشتر شده و له کردن آنها نیز سخت تر خواهد شد و گاهی شما را با چالش روبرو میکند.

دانلود Will it Crush? 1.3.3 – بازی شبیه ساز جالب و خلاقانه اندروید

این بازی بی پایان است و شما با کسب امتیاز بیشتر میتوانید رکورد خود یا دوستانتان را بزنید. اگر از علاقه مندان به بازی های ساده و رقابتی هستید بازی Will it Crush? را دانلود کرده و با معرفی آن به دوستان خمد، آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.