Wild Kratts Rescue Run عنوان یک بازی آموزشی از استودیوی بازی سازی PBS KIDS میباشد که به صورت رایگان در دسته ی بازی های اکشن در مارکت اندروید منتشر شده است. این بازی توانسته امتیاز ۳٫۸ از ۵ را در این مارکت از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند.

این بازی یک دوندگی بی پایان برای نجات حیوانات است که در آن میتوانید بدوید، بپرید، شنا و پرواز کنید و از ماجراجویی در محیط هایی مانند جنگل و بیابان لذت ببرید.

شما در Wild Kratts Rescue Run یک بازی آموزشی را تجربه خواهید کرد زیرا در این بازی با انواع حیوانات و زیستگاهشان از طریق مهارت های حل مسئله آشنا خواهید شد. هر موجود دارای ویژگی هایی منحصر به فردی است که اطلاعات مربوط به هر کدام را شما به عنوان کاراکتر اصلی بازی جمع آوری میکنید. پس حیات وحش را نجات دهید.

دانلود Wild Kratts Rescue Run 1.1 – بازی کم حجم نجات حیوانات برای اندروید

کاراکتر های متنوعی با مشخصات ظاهری منحصر به فرد وجود دارند که میتوانید در ابتدای بازی انتخاب کنید. شما در سه منطقه منحصر به فرد جنگل های آمریکای جنوبی، استرالیا و جنگل های برفی امریکای شمالی کاوش میکنید. شما در مورد حیوانات مختلفی مانند عقاب طاس، لاک پشت دریایی، کانگورو و بسیاری دیگر تحقیق میکنید.

پس اگر شما از علاقه مندان به حیات وحش هستید بازی Wild Kratts Rescue Run را دانلود کنید و از این ماجراجویی لذت ببرید.