Sling Drift یا رانش لغزشی عنوان یک بازی جذاب از استودیوی tastypill میباشد که به صورت رایگان در دسته ی بازی های اکشن در گوگل پلی منتشر شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۲ از ۵ را در این مارکت از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند. این بازی جزو پرطرفدار های دسته ی اکشن به حساب می آید و تاکنون بیش از ده میلیون بار دانلود و نصب شده است.

در این بازی ۲۰ کاراکتر وجود دارد که در ابتدا با انتخاب هرکدام وارد بازی میشوید. نحوه ی بازی Sling Drift به این صورت است که شما در یک مسیر پیچ در پیچ قرار دارید و باید بدون برخورد ماشین با هیچ مانعی پیچ ها را رد کنید تا امتیاز بگیرید. بازی به نظر آسان است ولی با پیش رفتن متوجه خواهید شد که رد شدن از بعضی پیچ ها اصلا آسان نیست. با تمرین بیشتر و دقت بالا تر میتوانید امتیازات فراوانی کسب کنید. سر هر پیچ دریفت بکشید و از نتیجه آن لذت ببرید. محیط های بازی در هر سطح تغییر میکنند و این امر سبب میشود که بازی برای شما خسته کننده نباشد.

دانلود Sling Drift 4.14 – بازی اکشن رانش لغزش برای اندروید

بازی Sling Drift انتخاب خوبی برای دوستداران بازی های ماشین سواری و دریفت کشی میباشد. پس اگر شما از این دسته افراد هستید، این بازی را دانلود کنید و با معرفی آن به دوستان خود آنها را به این چالش دعوت کنید.