European War 6 یا جنگ های اروپایی عنوان این بازی استراتژیک از استودیوی EasyTech میباشد که با قیمت ۰٫۸۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و توانسته امتیاز ۴٫۲ از ۵ را ازسوی کابران سراسر جهان کسب کند.

در سال ۱۷۸۹ تحولی در اروپا آغاز شد. جهان در حال تغییر است! ناپلئون، دوک ولینگتون، نلسون، بلوشر، کووتوزوف، واشنگتن، داووت و دیگر نایب های نظامی تبدیل به قهرمان در تغییر این جهان خواهند شد. شما به عنوان فرمانده ارتش در بازی European War 6 باید نیروهای خود را برای این جنگ ها آماده کنید. ژنرال های خود را انتخاب کنید و رتبه ها و عناوین خود را ارتقا دهید. به ارتش و نیروهای خود آموزه های جنگی را بیاموزید تا برای کسب پیروزی در جنگ های عظیم به شما کمک کنند. سلاح ها و تجهیزات شما قابل ارتقا هستند.

دانلود European War 6: 1914 1.3.36 – بازی جنگ های اروپایی اندروید

قلمرو خود را بسازید و برای گسترش آن واحد های آموزشی و  نظامی را ایجاد کنید شهرها را برای افزایش درآمد توسعه و تکنولوژی ملی را ارتقا دهید. کشورهای قوی یا ضعیف را برای مبارزه با مشکلات مختلف انتخاب کنید. سیستم دیپلماتیک می تواند به متحدان اجازه دهد تا در اسرع وقت به جنگ بروند. پس خود را برای یک جنگ همه جانبه آماده کنید.

فایل نصبی بازی European War 6 را برای شما منتشر کرده ایم تا با دانلود آن از این بازی لذت ببرید.