Eternium: Mage And Minions یک بازی شگفت آور سرگرم کننده و زیبا، یادآور بازی های کلاسیک بزرگ است. این بازی ساخته ی استودیوی Making Fun, Inc. میباشد و توانسته تاکنون امتیاز عالی ۴٫۸ از ۵ را در دسته ی بازی های نقش آفرینی کسب کند.

شما به عنوان یک جنگجو، مهاجم و یا شکارچی به میدان مبارزات در بازی Eternium: Mage And Minions قدم میگذارید. انواع سلاح ها مانند شمشیر، تبر و … در اختیار شماست که با استفاده از آنان با دشمنان مبارزه میکنید. اسکلت، زامبی، ربات، شیاطین، ارواح و اژدها که به زیبایی طراحی شده اند، از جمله دشمنانی هستند که باید به مبارزه با آنها بپردازید. مبارزات شما در مکان های مختلفی شکل میگیرد که بازی را از حالت خسته کننده خارج میسازد. غارها، سیاه چاله ها، جنگل ها و بسیاری دیگر. در این مکان ها گنجینه هایی پنهان شده که با کشف کردن آنها میتوانید مقدار زیادی طلا و سنگ های قیمتی جمع آوری کنید که در طول بازی به دردتان میخورند.

دانلود Eternium: Mage And Minions 1.10.2 – بازی جذاب جادوگر و سربازان برای اندروید

تجربه یک داستان ترسناک، در یک دنیای فانتزی با کاراکتر های زیبا در این بازی برای شما ایجاد میشود. همین حالا بازی Eternium: Mage And Minions را دانلود کنید و با معرفی آن به دوستان خود با آنها به رقابت بپردازید.