Warlords of Aternum یک بازی جذاب و مهیج از دسته بازی های استراتژیک میباشد که توسط کمپانی InnoGames GmbH طراحی شده است و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵ را از سوی کاربران اندرویدی سراسر جهان کسب کند.

با دانلود و نصب بازی Warlords of Aternum بر روی دستگاه اندرویدی خود شما وظیفه مدیریت یک ارتش را بر عهده خواهید داشت. ارتش شما متشکل از انواع نیروهای قدرتمند است که به شما در کسب پیروزی و گسترش سرزمین کمک میکنند. سربازان را استخدام کنید و تاکتیک های منحصر به فرد برای یک جنگ همه جانبه را به آنها آموزش دهید. امپراطوری های متنوعی در سراسر جهان وجود دارند که ممکن است به شما حمله کنند. قدرت دفاعی خود را افزایش دهید تا شکست نخورید. همچنین با ساخت یک ارتش قدرتمند به قلمرو ها حمله کنید. از سلاح ها و زره پوش های متنوعی میتوانید استفاده کنید.

دانلود Warlords of Aternum 1.26.0 – بازی آنلاین استراتژیک جنگ سالاران برای اندروید

رقابت pvp و آنلاین بین جنگ سالاران سراسر جهان در بازی Warlords of Aternum وجود دارد. آیا شما مهارت های لازم برای یک جنگ سالار شدن را دارید؟ با دانلود این بازی به رقابت با بازیکنان دیگر بپردازید و رتبه خود را در لیست جهانی بالا ببرید. تصمیمات تاکتیکی درست و استراتژی منحصر به فرد برای غلبه بر مبارزات لازمه کار است.

جدیدترین نسخه بازی Warlords of Aternum برای دانلود و نصب از سرورهای اندرویدکده آماده شده است.